Fixtures

Adeoye, John Agboola, Peter Alapafujah, Lanray Alford, Richard Allaoui, James Anyanwu, Cajetan Asmal, Sazid Bailey, Gavin Ballard, Scott Barker, George Beyaz, Koral Breen, Bobby Breen, Tommy Brown, Howard Burobey, Kwesi Cambell, Royan Carroll, Pat Chamberlain, Dominic Chester, Adam Cimino, Tony Cleeve, Chris Conaghan, John Conn, Morgan Conway, Grant Conway, Zac Crossley, Andrew Crowe, James Da Santos, Ashley Dhillon, Harinder Dobson, Scott Dooley, Ryan Emanuels, Sasha Friend, Mathew Girdlestone, Chris Goddard, Mark Goddard, Tony Goodman, James Gowing, Leo Gray, Calum Greetham, Kevin Guest, Emma Hall, John Hallam, Farai Halpin, Mike Hankin, Mark Hatt, Kieran Henry, Josh Henry, Simon Howell, Adam Hughes, Liam Hussain, Muzackir Ibrahim, Alphie Ibrahim-Igbo, Toyin Iddenden-Smith, Michael Isrolia, Nasir Jackman, Ken John, Daniel Joseph, Simeon Justham, Elliot Kemp, Paul King, Tony Kirwan, John Komsiyski, Ivo Leather, Scott Locke, Mike Machnicki, John Maitland, Courtney Malaveci, Endrit Malcolm Pond, M Mark Pond, M Marsh, George Martindale, Charlie Mathew, Marcel McKenzie, Emile McQueen, Jack Meyers, Darryl Miah, Kolil Mills, Aaron Mohammed, Irfan Morley, Reece Morrison, Ian Mukachana, Nyasha Nazif, Kadir Norris, Daniel O'Neil, Will Olale, Adewale Olola, Adewale Palmer, Freddie Pascu, Ian Rabbles, Francis Rabbles, Francis Read, Nick Ripon, Mohammed Miah River, Cree Rivett, David Roberts, Charlie Roberts, John Roberts, Keith Roque, Fabio Marques Sangowawa, Tolu Sargent, Dave Sharp, Chris Short, Jordan Simpson, John Smith, Gary Smith, Luke Stevens, Billy Stevenson, David Steward, Alan Storey, Adam Stratton, Paul Taher, Abu Taiwa, Michael Taylor, Billy Tillet, John Tiscenka, Vadimas Turan, Aki Unwin, Reece Vermaat, Nick Vernica, Adrian Wahid, Abdul Walker, Oliver Walsh, Steven Ward, Rob Watson, Robert Webb, Alan Wigington, Sam Woolf, Yaron Yahiaoui, Ahcene
Show cancelled matches

Sun 8th December 2019

Premier Division

Asianos
 
SL Menfica
Referee A. Steward
Barking & Dagenham Wanderers
 
El Valiente
Referee A. Howell
Repton Park
 
Elda
Referee F. Hallam

Division One

Chingford Athletic
 
Brook Athletic
Referee J. Goodman
Kulture Klub
 
St Augustines
Referee C. Cleeve
Valentine United
 
Colebrook Royals
Referee F. Roque

Division Two

Frenford
 
Chingford Athletic Reserves
Referee C. Roberts
Hornchurch Oakmont
 
FC Mexico B
Referee G. Bailey
Roose
 
Goresbrook
Referee E. McKenzie

Division Three

East Ham Inter
 
Roneo Colts
Referee D. Norris
Lonsdale
 
Chigwell United
Referee M. Malcolm Pond
Newham Athletic
 
Havering Well
Referee A. Wahid

Division Four

Inter Ladzio
 
Monkhams
Referee A. Vernica
Ping City Phoenixes
 
Asianos Reserves
Referee D. Rivett
Roneo Colts Reserves
 
Titans United
Referee J. Hall
Upshire Forest Reserves
 
Bretons Manor
Referee C. Maitland

Division Five

Custom House Community
P-P
Woodford Green United
POSTPONED
Subject to pitch availability
Eastern Avenue
 
Singh Sabha Barking
Referee K. Beyaz
Epping Forest Falcons
 
Keith Park Rangers
Referee S. Ballard
Ridgeway Rovers Under 21 Reserves
 
East Tilbury Town
Referee J. Conaghan
Thames Ironworks Community Reserves
 
Cobra
Referee S. Joseph

Corinthian Cup - 2nd Round

Central Colts
 
Barking
Referee O. Walker
FC Mexico A
 
Romford Elite
Referee N. Vermaat
KLIK
 
Warren United
Referee S. Leather

Trophyland Cup - 2nd Round

Alpha
 
Barking Riverside
Referee I. Morrison
Total Football
 
Ridgeway Rovers Under 21
Referee N. Mukachana

Essex Sunday Junior Trophy - 4th Round

Great Bradfords
 
West Essex
Referee . EXTERNAL APPOINTMENT
Romford Athletic Dons
 
AFC Theydon
Referee M. Hankin

West Essex Sunday Charity Cup - 1st Round

JK Silvertown
 
Oceana
Referee J. Adeoye

Sun 15th December 2019