Fixtures

Adeoye, John Agboola, Peter Alapafujah, Lanray Alford, Richard Allaoui, James Anyanwu, Cajetan Asmal, Sazid Bailey, Gavin Ballard, Scott Barker, George Beyaz, Koral Breen, Bobby Breen, Tommy Brown, Howard Burobey, Kwesi Cambell, Royan Carroll, Pat Chamberlain, Dominic Chester, Adam Cimino, Tony Cleeve, Chris Colmans, Darrell Conaghan, John Conn, Morgan Conway, Grant Conway, Zac Crossley, Andrew Crowe, James Da Santos, Ashley Dhillon, Harinder Dobson, Scott Dooley, Ryan Emanuels, Sasha Friend, Mathew Girdlestone, Chris Goddard, Mark Goddard, Tony Goodman, James Gowing, Leo Gray, Calum Greetham, Kevin Guest, Emma Hall, John Hallam, Farai Halpin, Mike Hankin, Mark Hatt, Kieran Henry, Josh Henry, Simon Howell, Adam Hughes, Liam Hussain, Muzackir Ibrahim, Alphie Ibrahim-Igbo, Toyin Iddenden-Smith, Michael Isrolia, Nasir Jackman, Ken John, Daniel Joseph, Simeon Justham, Elliot Kemp, Paul King, Tony Kirwan, John Komsiyski, Ivo Leather, Scott Locke, Mike Machnicki, John Maitland, Courtney Malaveci, Endrit Malcolm Pond, M Mark Pond, M Marsh, George Martindale, Charlie Mathew, Marcel McKenzie, Emile McQueen, Jack Meyers, Darryl Miah, Kolil Mills, Aaron Mohammed, Irfan Morley, Reece Morrison, Ian Mukachana, Nyasha Nazif, Kadir Norris, Daniel O'Neil, Will Olale, Adewale Olola, Adewale Palmer, Freddie Pascu, Ian Rabbles, Francis Read, Nick Ripon, Mohammed Miah River, Cree Rivett, David Roberts, Charlie Roberts, John Roberts, Keith Roque, Fabio Marques Rowling, Matthew Sangowawa, Tolu Sargent, Dave Sharp, Chris Short, Jordan Simpson, John Smith, Gary Smith, Luke Stevens, Billy Stevenson, David Steward, Alan Storey, Adam Stratton, Paul Taher, Abu Taiwa, Michael Taylor, Billy Tillet, John Tiscenka, Vadimas Turan, Aki Unwin, Reece Vermaat, Nick Vernica, Adrian Wahid, Abdul Walker, Oliver Walsh, Steven Ward, Rob Watson, Robert Webb, Alan Wigington, Sam Woolf, Yaron Yahiaoui, Ahcene
Show cancelled matches

Sun 26th January 2020

Premier Division

Barking & Dagenham Wanderers
 
Elda
Referee J. Goodman
Repton Park
 
Flanders
Referee E. McKenzie
Ultimate Vision
 
El Valiente
Referee M. Hankin

Division One

Colebrook Royals
 
St Augustines
Referee A. Howell
Korona Redbridge
 
KLIK
Referee A. Steward
Kulture Klub
 
FC Mexico A
Referee C. Cleeve
Oceana
 
Brook Athletic
Referee T. King
West Abbey
 
Valentine United
Referee T. Breen

Division Two

Abridge Village
 
Barking
Referee D. Norris
Central Colts
 
Walthamstow Avenue
Referee A. Vernica
Chingford Athletic Reserves
 
Thames Ironworks Community
Referee D. Rivett
FC Mexico B
 
Wanstead Albion
Referee M. Malcolm Pond
Hornchurch Oakmont
 
Frenford
Referee M. Ripon

Division Three

Alpha
 
Newham Athletic
Referee R. Watson
Chigwell United
 
E4 Rangers
Referee A. Crossley
Roneo Colts
 
East Ham Inter
Referee M. Goddard

Division Four

Asianos Reserves
 
Upshire Forest Reserves
Referee I. Morrison
Monkhams
 
United Amateurs
Referee F. Rabbles
Ridgeway Rovers Under 21
 
Ping City Phoenixes
Referee C. Maitland
Romford Athletic Dons
 
Roneo Colts Reserves
Referee A. Turan
Titans United
 
Bretons Manor
Referee M. Iddenden-Smith

Division Five

East Tilbury Town
 
Eastern Avenue
Referee S. Joseph
Epping Forest Falcons
 
Custom House Community
Referee A. Ibrahim
Keith Park Rangers
 
Cobra
Referee S. Leather
Thames Ironworks Community Reserves
 
Total Football
Referee J. Adeoye

Corinthian Cup - 2nd Round

Asianos
 
SL Menfica
Referee M. Conn

Division Five Cup - 1st Round

Ridgeway Rovers Under 21 Reserves
 
Singh Sabha Barking
Referee M. Rowling

Essex Sunday Junior Trophy - Quarter Final

AFC Theydon
 
West Essex
Referee G. Conway

West Essex Sunday Charity Trophy - 1st Round

Goresbrook
 
Hainault Athletic
Referee E. Guest