Fixtures

Adeoye, John Agboola, Peter Alapafujah, Lanray Alford, Richard Allaoui, James Anyanwu, Cajetan Asmal, Sazid Bailey, Gavin Ballard, Scott Barker, George Beyaz, Koral Breen, Bobby Breen, Tommy Brown, Howard Burns, Luke Burns, Luke Burns, Luke Burobey, Kwesi Cambell, Royan Carroll, Pat Chamberlain, Dominic Chester, Adam Cimino, Tony Cleeve, Chris Colmans, Darrell Conaghan, John Conn, Morgan Conway, Grant Conway, Zac Crossley, Andrew Crowe, James Da Santos, Ashley Dhillon, Harinder Dobson, Scott Dooley, Ryan Emanuels, Sasha Friend, Mathew Girdlestone, Chris Goddard, Mark Goddard, Tony Goldbart, Sam Goodman, James Gowing, Leo Gray, Calum Greetham, Kevin Guest, Emma Hall, John Hallam, Farai Halpin, Mike Hankin, Mark Hatt, Kieran Henry, Josh Henry, Simon Howell, Adam Hughes, Liam Hussain, Muzackir Ibrahim, Alphie Ibrahim-Igbo, Toyin Iddenden-Smith, Michael Isrolia, Nasir Jackman, Ken John, Daniel Joseph, Simeon Justham, Elliot Kemp, Paul King, Tony Kirwan, John Komsiyski, Ivo Leather, Scott Locke, Mike Machnicki, John Maitland, Courtney Malaveci, Endrit Malcolm Pond, M Mark Pond, M Marsh, George Martindale, Charlie Mathew, Marcel McKenzie, Emile McQueen, Jack Meyers, Darryl Miah, Kolil Mills, Aaron Mohammed, Irfan Morley, Reece Morrison, Ian Mukachana, Nyasha Nazif, Kadir Norris, Daniel O'Neil, Will Olale, Adewale Olola, Adewale Palmer, Freddie Pascu, Ian Rabbles, Francis Rabbles, Francis Read, Nick Ripon, Mohammed Miah River, Cree Rivett, David Roberts, Charlie Roberts, John Roberts, Keith Roque, Fabio Marques Rowling, Matthew Sangowawa, Tolu Sargent, Dave Sharp, Chris Short, Jordan Simpson, John Smith, Gary Smith, Luke Stevens, Billy Stevenson, David Steward, Alan Storey, Adam Stratton, Paul Taher, Abu Taiwo, Michael Taylor, Billy Tillet, John Tiscenka, Vadimas Turan, Aki Unwin, Reece Vermaat, Nick Vernica, Adrian Wahid, Abdul Walker, Oliver Walsh, Steven Ward, Rob Watson, Robert Webb, Alan Wigington, Sam Woolf, Yaron Yahiaoui, Ahcene
Show cancelled matches

Sun 29th March 2020

Premier Division

Ultimate Vision
P-P
Warren United
POSTPONED

Division One

Chingford Athletic
P-P
KLIK
POSTPONED
Colebrook Royals
P-P
Korona Redbridge
POSTPONED
FC Mexico A
P-P
Brook Athletic
POSTPONED
St Augustines
P-P
Oceana
POSTPONED
Valentine United
P-P
Kulture Klub
POSTPONED

Division Two

Barking
P-P
Central Colts
POSTPONED
Frenford
P-P
FC Mexico B
POSTPONED
Roose
P-P
Abridge Village
POSTPONED
Walthamstow Avenue
P-P
Wanstead Albion
POSTPONED

Division Three

E4 Rangers
P-P
Alpha
POSTPONED
East Ham Inter
P-P
Roneo Colts
POSTPONED
West Essex
P-P
Blackwall Rovers
POSTPONED
Subject to cup commitments

Division Four

Asianos Reserves
P-P
Monkhams
POSTPONED
Bretons Manor
P-P
Romford Athletic Dons
POSTPONED
Ridgeway Rovers Under 21
P-P
Upshire Forest Reserves
POSTPONED
Roneo Colts Reserves
P-P
Ping City Phoenixes
POSTPONED

Division Five

Custom House Community
P-P
Keith Park Rangers
POSTPONED
Eastern Avenue
P-P
Cobra
POSTPONED
Ridgeway Rovers Under 21 Reserves
P-P
Thames Ironworks Community Reserves
POSTPONED
Singh Sabha Barking
P-P
Total Football
POSTPONED
Woodford Green United
P-P
East Tilbury Town
POSTPONED

Premier Division Cup - Semi Final

TBC
P-P
TBC
POSTPONED
El Valiente
P-P
Elda
POSTPONED

Division Three Cup - Semi Final

TBC
P-P
Newham Athletic
POSTPONED
AFC Theydon
P-P
Barking Riverside
POSTPONED

Essex Sunday Junior Cup - Final

Goresbrook
P-P
Priory Sports Reserves
POSTPONED
At Great Wakering FC, 10.30am Kick Off

West Essex Sunday Charity Trophy - Quarter Final

Lonsdale
P-P
Thames Ironworks Community
POSTPONED