Fixtures

Adamah, Rasmus Adeeko, Emmanuel Adeoye, John Airey, Richard Akande, Samuel Alapafujah, Lanray Alford, Richard Allaoui, James Allen, Julius Anambra-Charlesworth, Charles Anyanwu, Cajetan Appleby, Stiofan APPOINTMENT, CLUB Asmal, Sazid Bailey, Gavin Ballard, Scott Barker, George Beyaz, Koral Bodiyat, Hamzah Breen, Bobby Breen, Tommy Brown, Howard Buckle, Nathan Burns, Luke Bursey, Paul Cambell, Royan Carroll, Pat Caunt, John Charles, Terry Clark, Oliver Cleeve, Chris Conaghan, John Conn, Morgan Conway, Grant Conway, Zac Crossley, Andrew Crowe, James Crowley, Simon Dhillon, Harinder Diamond, Ashley Dixon-Walker, Jordan Dooley, Ryan Dudikoff, Donny Dushka, Bekim Emanuels, Sasha Evans, Josh Forbes, Albert Francis , Rymell Friend, Mathew Girdlestone, Chris Goddard, Mark Goddard, Tony Goldbart, Sam Goodman, James Gray, Calum Greetham, Kevin Grocock, John Guest, Emma Gurure, Ben Hall, Jerahl Hallam, Farai Halpin, Mike Hankin, Mark Harrison, Xander Haynes, Alex Henderson, Stuart Henry, Simon Hess, Alex Howell, Adam Hughes, Liam Hussain, Muzackir Ibrahim, Alphie Ibrahim-Igbo, Toyin Iddenden-Smith, Michael Ionescu, Gabriel Isrolia, Nasir Jackman, Ken Jicu, Daniel John, Daniel Joseph, Simeon Justham, Elliot Kemp, Paul King, Spencer King, Tony Kirwan, John Komsiyski, Ivo Lambert-Snaith, Gary Lawrence, Emmanuel Leather, Scott Locke, Mike Machnicki, John Maitland, Courtney Malaveci, Endrit Malcolm Pond, M Mark Pond, M Marsh, George Martindale, Charlie McKenzie, Emile McQueen, Jack Meyers, Darryl Miah, Kolil Mills, Aaron Mohammed, Irfan Morley, Reece Morrison, Ian Mukachana, Nyasha Nazif, Kadir Norris, Daniel Nyarko, Edward Opoku O'Neil, Will Olaosebikan, Nino Olola, Adewale Pascu, Ian Patel, Imran Paul, Ryan Pauls , Andy Punter, Tim Rabbles, Francis Rammell , Chris Ramzan, Amaan Randall, Leon Rawat, Zaahid Ripon, Mohammed Miah River, Cree Rivett, David Roberts, Charlie Roberts, John Roberts, Keith Robertson, Kyle Roque, Fabio Marques Rowan, Daniel Rowling, Matthew Sangowawa, Tolu Sargent, Dave Sharp, Chris Short, Jordan Simpson, John Smith, Gary Smith, Luke Smith , Max Stevens, Billy Stevenson, David Steward, Alan Storey, Adam Stratton, Paul Taher, Abu Taiwo, Michael Taylor, Billy Tillet, John Tiscenka, Vadimas Tsekov, Mark Turan, Aki Unwin, Reece Uylett, Dwayne Vermaat, Nick Vernica, Adrian Wahid, Abdul Walker, Oliver Walsh, Steven Ward, Rob Watson, Robert Watts, Paul Webb, Alan Wigington, Sam Woolf, Yaron Yahiaoui, Ahcene Yildirim, Ali Huseyin
Show cancelled matches

Sun 31st October 2021

Senior Division

Alliance Stars
 
Secret
Referee E. McKenzie
United Dian
 
Repton Park
Referee A. Howell

Premier Division

Avintul
 
Brook Athletic
Referee D. Norris
Flyhouse Athletic
 
Belfry
Referee M. Hankin
Kulture Klub
 
Barking Riverside
Referee TBC
Roose
 
Barking & Dagenham Wanderers
Referee K. Nazif

Division One

Chingford Athletic
 
Emerson Park
Referee N. Buckle
FC Galaxy
 
FC Mexico A
Referee M. Malcolm Pond
Oceana
 
Barking
Referee M. Goddard
Theydon Green
 
Snaresbrook
Referee B. Breen

Division Two

Eastbrook United
 
Frenford
Referee K. Robertson
Roneo Colts
 
Korona Redbridge
Referee TBC
Royal Lions A
 
Thames Ironworks Community
Referee L. Randall
Total Football
P-P
East London Harriers
POSTPONED

Division Three

Dagenham Town
 
Alpha
Referee TBC
Debden Sports Reserves
 
Higham Hill
Referee S. Joseph
Goresbrook
 
Upshire Forest Sunday
Referee I. Morrison
Leytonstone Athletic
 
Imperial Row
Referee R. Watson
Monkhams
 
Inside Success
Referee K. Beyaz

Division Four

Hillside
 
Romford Athletic Dons
Referee M. Tsekov
Singh Sabha Barking
 
Titans United
Referee J. Allaoui
Ultimate Vision Reserves
 
Ainslie
Referee K. Miah
United Amateurs
 
Blackwall Rovers
Referee A. Vernica

Division Five

Belfry Reserves
 
Ultimate Vision A
Referee J. Adeoye
Colebrook Royals Vets
 
Royal Lions B
Referee D. Norris
12.30pm KO
Dagenham Rangers
 
Athletico City
Referee J. Hall
United Borough
 
Byron Red Star
Referee S. Akande
Valence United
 
Eastern Avenue
Referee S. Appleby
12pm KO

Division Six

Epping Forest Falcons
 
London Legacy
Referee S. Goldbart
Ivory United
 
Mansfield Rangers
Referee A. Ramzan
Ping City Phoenixes
 
Colebrook Royals Reserves
Referee C. Anambra-Charlesworth
Woodford Green United
 
Royal Lions C
Referee M. Iddenden-Smith

Corinthian Cup - 1st Round

AC Milano
 
Abridge Village
Referee R. Francis

Trophyland Cup - 2nd Round

Windmill Warriors
 
Mayfield Kings
Referee J. Grocock

Trophyland Cup - 1st Round

Asianos
 
Raphael Park Rovers
Referee A. Turan

Essex Sunday Junior Trophy - 2nd Round

Valence United Reserves
 
Kenson
Referee S. Appleby
10am KO

London Sunday Challenge Cup - 2nd Round

Hatcham
 
East Way Athletic
Referee . EXTERNAL APPOINTMENT
FC Ballr
 
Baiteze Squad
Referee . EXTERNAL APPOINTMENT
Hatch Lane
 
Westbourne United
Referee . EXTERNAL APPOINTMENT