Results
AC Milano
AC Milano Reserves
Ace Athletics
Ainslie
Alpha
Asianos Vets
Athletic Newham
Baiteze Squad
Barking
Barking & Dagenham Wanderers
Barking Colts
Barking Riverside
Belfry
Benchviews
Brook Athletic
Brymans Park
Byron Red Star
Cardinals Athletic
Chingford Athletic
Cinoci
City Site
Clûb 1017
Cloud 9
Colebrook Royals A
Colebrook Royals Reserves
Colebrook Royals Seniors
Condor
Coppice Row
Critics
Daglanta
Debden Sports A
Debden Sports Reserves
East London Ballers
Eastern Avenue
Emerson & Upminster
Epping Forest Falcons
Epping Royals
FC Galaxy
FC Leytonstone Reserves
FC Mexico B
FLY FC
Flyhouse Athletic
Gatcliffe
Hainault Athletic
Hatch Lane
Higham Hill
Horse & Well
JK Silvertown
JP8
Kit Out London
Leytonstone Athletic
London All Stars
London Legacy
Lonsdale
Manford Way
Mansfield Rangers
May & Baker EC
Mayfield Kings
Ping City Phoenixes
Prospect Protege
Ridgeway Rovers
Royal Lions B
Silencio
Singh Sabha Barking
South Ilford Catholics
St Augustines
Titans United
Total Football
United Amateurs
Upshire Forest
Valence United
Valence United Reserves
Wanstead
Warren Senior
Warren United
Woodford Town SL
Woodford Town SL Reserves
Young Royals
Zone 4 Athletic
Sun 14th April 2024
Division Four
Silencio
S.Daley(3)
J.Welch
M.Rashid
S.Daley(3)
J.Welch
M.Rashid
5-0
Kit Out London
Sun 7th April 2024
Sun 24th March 2024
Sun 10th March 2024
Sun 3rd March 2024
Division Four
Kit Out London
A.Matthews(2)
A.Matthews(2)
3-11
Woodford Town SL
L.Dimond(3)
J.Smith(2)
B.Clarke
C.Sullivan
F.Sims
G.Miller
K.Law
S.May-Parrott
L.Dimond(3)
J.Smith(2)
B.Clarke
C.Sullivan
F.Sims
G.Miller
K.Law
S.May-Parrott
Sun 25th February 2024
Division Four
Cardinals Athletic
J.Morris
K.Diamond
J.Morris
K.Diamond
3-6
Kit Out London
A.Matthews(3)
A.Kakumanu
D.Defeo
F.Bradeo
A.Matthews(3)
A.Kakumanu
D.Defeo
F.Bradeo
Sun 18th February 2024
Division Four
Kit Out London
P-P
Woodford Town SL
Sun 11th February 2024
Division Four
Silencio
P-P
Kit Out London
Sun 4th February 2024
Trophyland Cup - Quarter Final
Kit Out London
T.Darroux
T.Darroux
1-2
Woodford Town SL
S.May-Parrott
S.Clarke
S.May-Parrott
S.Clarke
Sun 21st January 2024
Division Four
Prospect Protege
A.Brennand(2)
A.Kieran
D.Wright
E.Kieran
G.Matthew
A.Brennand(2)
A.Kieran
D.Wright
E.Kieran
G.Matthew
6-3
Kit Out London
C.Yila
S.Manda
T.Darroux
C.Yila
S.Manda
T.Darroux
Sun 14th January 2024
Division Four Cup - 1st Round
Kit Out London
0-3
Silencio
J.Richardson(3)
J.Richardson(3)
Sun 7th January 2024
Sun 17th December 2023
Sun 10th December 2023
Sun 26th November 2023
Sun 5th November 2023
Trophyland Cup - 2nd Round
Kit Out London
K.Yassine
K.Yassine
2-1
Byron Red Star
G.Adeshina
G.Adeshina
Sun 22nd October 2023
Sun 15th October 2023
Essex Sunday Junior Trophy - 1st Round
May & Baker EC
5-0
Kit Out London
Sun 8th October 2023
Trophyland Cup - 1st Round
Kit Out London
F.Bradeo(2)
R.Seth
T.Darroux
F.Bradeo(2)
R.Seth
T.Darroux
4-2
Valence United
R.Newland(2)
R.Newland(2)